Doprovodné akce - pozvánky

výstava v Zimní zahradě věnovaná PARKU - říjen 2007

Abychom si připomněli, jak se park v čase proměňoval, jak se celý projekt naplňoval, připravilo v měsíci říjnu Sdružení Dřípatka spolu se ZŠ Vodňanská a DDM Prachatice výstavu v Zimní zahradě Nové radnice v Prachaticích. Slavnostní vernisáž této výstavy se uskutečnila 3.10. 2007. 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PARKU - čtvrtek 31.5. 2007

Slunečné slavnostní otevření parku proběhlo za přítomnosti partnerů projektu, pozvaných hostů, těch, kteří se na projektu podíleli a podporovali ho (ať již jakoukoliv formou) i těch, kteří se přišli podívat jen tak, ze zájmu. 

Navíc, doprovodný koncert pěveckého souboru Medvíďata z Českého Krumlova byl vůbec první kulturní akcí, která se v areálu parku uskutečnila a náramně se povedla!

Další ozvěny z minulosti...

Ve čtvrtek 17.5. 2007 se od 9:00 do 12:00  se uskutečnila  pro všechny děti akce pod názvem  PARK PLNÝ HER aneb Zábavně poznávací dopoledne v parku. Přestože počasí nebylo úplně bez chybičky a občas drobně pršelo, přišla ze ZŠ Vodňanská celá řada dětí. 

Herní dopoledne proběhlo ve spolupráci s DDM Prachatice. Pro děti byly nachystané soutěžní úkoly na 7 zastaveních volně rozmístěných v parku. Smyslem akce bylo se při plnění úkolů pobavit, něco nového dozvědět a vyzkoušet. 

Pro děti ze ZŠ Vodňanská a pozvané partnery projektu byl v odpoledních hodinách (začátek ve 12:30) nachystán následující program v prachatickém divadle:

12:30 - 14:30

  vystoupení hudebního souboru CINK (SPgŠ Prachatice)

  mluvené slovo věnované jen parku a dětem, poděkování a ocenění 

  divadelní představení souboru Rarášek (SPgŠ Prachatice)

 

V sobotu 14. 10. 2006 se od 9:00 proběhl v areálu vznikajícího parku den plný her a zábavy pro všechny příchozí děti. Tuto akci pro vás zajistili partneři projektu Junák - svaz skautů a skautek, středisko Zlatá stezka Prachatice a Dům dětí a mládeže Prachatice. 

Jak vše proběhlo se dočtete v tiskových zprávách na našich stránkách.

Akce Domu dětí a mládeže v Prachaticích pořádané v parku:

17.5. 2007 ve spolupráci se Sdružením Dřípatka Park plný her

14.10.06 ve spolupráci s Junákem Prachatice  Den plný her a překvapení

Fotodokumentace výsadby a budování parku s následnou výstavou v zimních měsících

Program Návštěva u skřítka jako součásti celoročního projektu pro mateřské školy "Pojďme si hrát se sluníčkem“ se zčásti uskuteční také v parku

Vítání jara v Parku – soutěžní dopoledne pro rodiče a děti

Návštěvy kroužků Domu dětí a mládeže v parku

Přímé kontakty:                                                                           ngo.dripatka@seznam.cz, info@ngodripatka.cz                        l.reznik@ngodripatka.cz (Ladislav Řezník - koordinátor projektu)

Poslední aktualizace: 02.01.2008