Nový park sv. Jana N. Neumanna byl slavnostně otevřen...

 

Park sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích o rozloze 0,48 ha je od května 2007 dokončen a žije svým vlastním životem. 

 

                   virtuální prohlídka parku

 

Nový park v areálu Hospice sv. Jana N. Neumanna vznikl ve spolupráci s následujícími partnerskými subjekty: Občanským sdružením Hospic sv. Jana N. Neumanna, Městem Prachatice, Lesy České republiky, sp. lesním závodem Boubín, Základní školou Vodňanská, Domem dětí a mládeže Prachatice, Junákem - svazem skautů a skautek ČR (střediskem Zlatá stezka Prachatice), Městskou organizací svazu důchodců ČR Prachatice, Střední pedagogickou školou v Prachaticích a Správou NP a CHKO Šumava a s přispěním dalších organizací a veřejnosti

 

Park sv. Jana N. Neumanna byl slavnostně otevřen ve čtvrtek 31. 5. 2007. 

 

Velká část nákladů spojených s realizací parku byla pokryta z finančních zdrojů Dobročinného fondu Philip Morris, který prostřednictvím Nadace Via vypsal grantový program "3 x 333 tisíc pro aktivní život obce". Sdružení Dřípatka uspělo se svým projektem "Park pro veřejnost v Hospici sv. Jana N. Neumanna" a stalo se jedním ze tří obdarovaných.

Přímé kontakty:                                                                           ngo.dripatka@seznam.cz, info@ngodripatka.cz                        l.reznik@ngodripatka.cz (Ladislav Řezník - koordinátor projektu)

Poslední aktualizace: 13.08.2008